Size bir telefon kadar yakınız
0 532 399 47 39
Dil Seçin
trende

Ağ Yönetimi Ağ Paylaşımı

25.12.2020
195 görüntülenme
Ağ Yönetimi Ağ Paylaşımı

Ağ yönetimi ve güvenliğin , personel desteğine ihtiyaç duymaksızın kendi kararlarını verebilen dinamik sistem ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Büyüyen ve gittikçe karmaşıklaşan veri merkezlerinde performans yönetimi de diğer önemli konulardan biridir. Dağıtık mimari yapıda çalışan kurumların ve kullanıcıların, ağ yapılarında çalıştıkları uygulamalarda karşılaştıkları sorunları aldığımız projelerde sürekli görmekteyiz.

Mobil çalışma ihtiyacının artması ve kablolu bağlantıların bu ihtiyacı karşılamamasıyla birlikte kablosuz çözümler gündelik hayatımızın bir parçası haline geldi. Kablosuz bağlantıda yüksek hızlara ihtiyacının artması, veri ile birlikte sesin de kablosuz olarak taşınması isteği, veri güvenliğinin artması ile birlikte BBS ürün yelpazesini genişletmiştir. Cisco ve Aruba ürünleri, uluslararası kuruluşlarca yayımlanan uluslararası raporlar da referans alınarak kablosuz ağ çözümlerimizde kullanılmaktadır.

Army Bilgi İşlem olarak, En yeni ve hızlı kurumsal çözümler oluşturarak, ağ bileşenleri de bu teknolojik gelişmelere paralel ilerleme göstererek esnek ve kolay yönetilebilir hale gelmekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN