Size bir telefon kadar yakınız
0 532 399 47 39
Dil Seçin
trende

Akıllı Ev Sistemleri

05.07.2021
96 görüntülenme
Akıllı Ev Sistemleri

Army İnovatif Medya, 2015 Yılından bu zamana kadar müşterilerine profesyonel hizmet vererek daha verimli ve güvenli bir ortam sağlamaktadır. Aynı zaman da akıllı ev sistemlerin de Fatsa’da öncü markalar arasında gelmiştir.

Army inovatif media olarak akıllı ev sistemleri konusunda bir hayli yol kat ettik. Fatsa’da olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine akıllı ev sistemlerimizi ulaştırdık.  Türkiye’de akıllı ev sistemleri pazarı oldukça gelişme eğiliminde ve ilgi günden güne artmakta. Army inovatif media çözüm ortaklarının kalitesiyle bu hizmeti bir çok müşterisi ile buluşturma imkanı buldu. Army inovatif media olarak akıllı ev sistemlerinde geldiğimiz nokta ulusal standartlarda gelişmiştir. Bulunduğumuz bu noktadan gayet-tabi memnunuz. Ancak biz Army inovatif media ailesi olarak kendimizi sürekli geliştiren bir ekibe sahibiz. Akıllı ev sistemleri alanında AR-GE çalışmalarımız da olmuştur. Army inovatif media ilk kurulduğu andan itibaren Akıllı ev sistemleri hizmetinde yaklaşık 6 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Karadeniz’de ilgiyi her geçen gün üstüne çeken Army inovatif media ekibi ile bölgemizin gelişimde bulunduğumuz katkıdan gurur duyuyoruz.

Genç ve dinamik ekibimiz sayesinde önce Fatsa’da sonrasında ise bölgemizde akıllı ev sistemlerinde değer katan, kattığı değer ile tanınan bir marka haline gelmiştir. Akıllı ev sistemleri yazılımlarında bölgemizde son teknolojik ürünler ve yazılımlar kullanan marka olduk.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN