Size bir telefon kadar yakınız
0 532 399 47 39
Dil Seçin
trende

IMOU Ranger Pro Özellikleri

22.09.2021
23 görüntülenme
IMOU Ranger Pro Özellikleri

IMOU güvenlik sisteminin Ranger Pro serisi 1080p ve 355° Döndürme özelliği sayesinde net bir görüntü sağlıyor ve kör nokta problemleri ortadan kalkıyor.

IMOU Ranger Pro serisinin bir güzel tarafı da fişe tak çalışsın mantığıdır. Wi-Fi ile bağlantı kurulup, kamera kurulumu kolayca gerçekleştirilip başka hiçbir masrafı ve iş gücü gerektirmeyen bir kamera sistemidir.

Akıllı takip özelliği de bulunan IMOU Ranger Pro‘da kamera otomatik olarak hareket eden nesnelere veya insanlara odaklanır ve onları takip eder. Hareketleri algıladığında telefonunuza anında bildirimler göndererek konumunuz fark etmeksizin neler olup bittiğinden haberdar olmanızı sağlar.

Gizliliğinizi korumak adına kamera lensini gizlemek için IMOU Life uygulamasıyla tek bir tıklama ile IMOU Ranger Pro lensini gizleyerek sizi kayıt etmez.

İki yönlü konuşma özelliğiyle dahili hoparlör ve yankı engelleyici özellikli mikrofon, etkileşim kurmanıza veya istenmeyen misafirleri caydırmanıza olanak sağlar.

Farklı depolama seçenekleri ile Video, bir Micro SD kart, NVR veya IMOU Cloud depolama yoluyla güvenli bir şekilde saklanır ve erişilir.

Gizliliğinizi korumak için finansal düzeyde şifreleme kullanılır – Kişisel verilerinizi sizden başka hiçbir kimse göremez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN