Size bir telefon kadar yakınız
0 532 399 47 39
Dil Seçin
trende

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Army İnovatif Medya şirketimiz kurulduğu yılından itibaren vizyonunu geliştirmekte Karadenizin incisi ordu ya değer katmaya devam etmektedir. çatımız altında toplanan farklı alanlarda yaptığımız işlerimiz Army inovatif medya ve çözüm ortaklarımızın garantisi altındadır.

KURULUŞ

Army inovatif medya Uğur Yaylak(link iletişim sayfasına) tarafından 01.04.2016 yılında Orduda bilgisayar ve bilişim alanında şirketimiz hizmet vermeye başladı. Kuruluşundan bu yana kendini bir çok alanda geliştiren Army inovatif medya web tasarım ve bilişim hizmetleri ile başladı. Bugün ise Ağ çözümleri tasarım ve yazılım işlemleri, alarm sistemleri, akıllı ev sistemleri, yangın ihbar sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, bilişim güvenlik hizmeti, bilgisayar donanımları, gibi yazılım dünyasının hayatımızı ilgilendiren bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz andan itibaren ülkemizi ve memleketimizin insanlarını bu hizmetlerle buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

VİZYON VE MİSYON

Army İnovatif Medya olarak bölgede ve ülkemizde hizmet verdiğimiz 1000’i aşkın müşterimizle birlikte kendimizi oldukça geliştirdik. Kendimizi daha da ileriye götürecek ar-ge çalışmalarında bulunuyoruz. Army inovatif medya sadece bölgesel düşünmeyen ulusal ve uluslararası alanda iş ortaklarımızı büyütmek isteyen, geleceğin teknoljisini yakalayan ve kullanan bir vizyona sahiptir. Genç ve dinamik kadrosu ile bunu başaracağımıza inancımız tamdır. Kendimize misyon olarak yüklediğimiz bu inanç yolunda ilerlemekteyiz. Müşteri sayımız her geçen yıl artmaktadır.

EKİBİMİZ

Army İnovatif Medya bünyesinde çalışmak geleceğin teknolojilerine hakim bir insan olarak yetişmek demektir. Duygusal zekası oldukça yüksek bir ekibimiz bulunmaktadır. Müşterilerimizin dilinden anlayan, nazik, bakımlı ve kendini sürekli geliştiren çalışma gurubumuz bulunmaktadır. Bünyemiz altında bir çok genç istihdam edilmiş ulusal ve uluslar arası alanda güzel noktalara gelen iş arkadaşlarımız olmuştur.